شرایط و ضوابط استفاده از وبسایت

شرایط خرید کالا

برخی از کالاها توسط بازرگانی لرزان صنعت تولید یا وارد کشور شده است که طبق شرایط گارانتی خدمات به این کالاها توسط خود شرکت انجام میگیرد. برخی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی لرزان صنعت توسط تامیین کنندگان مختلف عرضه شده و به صورت مستقیم توسط لرزان صنعت ساخته و یا تهیه نشده است ، از این رو کیفیت عملکرد کالا ها دقیقا مشابه توضیحاتی است که درباره آن محصول نوشته شده است و هیچ تضمین خاصی از عملکرد فرای انتظار از محصول و یا طول عمر دوام کالا از طریق لرزان صنعت نخواهد بود. در ضمن کالا های که دارای گارانتی میباشند ارائه خدمات گارانتی از طریق شرکت گارانتی کننده خواهد بود و لرزان صنعت در فرآیند ارائه گارانتی و خدمات به هیچ وجه دخیل نخواهد بود.

شرایط و روشهای پرداخت

برای رفاه حال تمامی کاربران گرامی پرداخت از طریق تمامی کارت های بانکی توسط درگاه بانکی متصل به فروشگاه اینترنتی لرزان صنعت فراهم شده است که شما کاربران گرامی با داشتن اطلاعات کارت بانکی خود میتوانید مبلغ کالای خریداری شده را در امنیت کامل پرداخت نمایید. اگر چنانچه برای پرداخت از طریق درگاه پرداخت آنلاین دچار مشکل هستید ، می توانید هزینه کالا را به صورت کارت به کارت پرداخت نمایید. در غیر اینصورت می توانید مبلغ کالا را از طریق واریز به حساب های اعلام شده در زیر انجام داده و اطلاعات پرداخت خود را برای ما ارسال نمایید.

امنیت اطلاعات کاربران

لرزان صنعت به شما تعهد میدهد که اطلاعات عضویت شما از قبیل : شماره تلفن همراه – ایمیل آدرس – تلفن منزل و یا محل کار – آدرس منزل و یا محل کار خریدار را در دسته اطلاعات محرمانه خود تلقی کرده و به هیچ عنوان برای مقاصد تجاری و غیر تجاری در اختیار فرد و یا شرکت ثالث قرار نخواهد داد. از نظر امنیت سایبری نیز اطلاعات عضویت شما بر روی بهترین و امن ترین سرورهای موجود در کشور همراه با آخرین موارد امنیتی موجود و در دسترس بر روی سرور های ما نگه داری خواهد شد.